داده های سیاست حفظ حریم خصوصی


حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و مشتریان آتی برای ما بسیار مهم است و ما به الزامات قوانین حفاظت از داده ها، پایبندیم.حفاظت از حریم خصوصی در هنگام استفاده از وب سایت ما برای ما مهم است. بنابراین، لطفا از چگونگی کنترل اطلاعات شما، توسط شرکت ما در ذیل آگاه شوید:

1. جمع آوری، پردازش و استفاده از اطلاعات شخصی

شما می توانید بدون ارائه اطلاعات شخصی در موردخودتان، از وب سایت ما بازدید کنید. اطلاعات شخصی، به عنوان جزییاتی از شرایط مادی  یا فردی از یک شخص عادی، شناسایی شده یا قابل شناسایی، تعریف می شود.
اطلاعات شخصی در مصداق بالا توسط ما جمع آوری می شود، شما آن را بطور داوطلبانه و گاهی این اطلاعات به هنگام افتتاح حساب و یا به منظور ایجاد یک تماس ضروری برای تحقق یک قرارداد، ارایه می دهید. این داده ها با رضایت صریح و روشن شما برای تحقق قرارداد و رسیدگی به نیازمندی هایتان استفاده می شود. پس از اتمام قرارداد و پرداخت کامل، اطلاعات شما با توجه به مالیات و دوره حفظ قانونی ذخیره می شود، اما پس از این دوره ها پاک می شود.
علاوه بر این، اگر شما در خبرنامه ایمیل ما ثبت نام کنید، ما اطلاعات فردیتان را جمع آوری می کنیم. این داده ها توسط ما برای اهداف تبلیغاتی، در قالب خبرنامه ایمیل مان، استفاده می شود. موافقت شما، با انتخاب چک باکس خبرنامه، انجام می شود.
شما می توانید در هر زمان از طریق لینک ارائه شده، در خبرنامه و یا با ارسال پیام مناسب به ما، لغو اشتراک کنید. پس از خروج آدرس ایمیل شما حذف خواهد شد.

2. افشای اطلاعات شخصی

ما اطلاعات فردی را به میزان لازم و به منظور تحویل کالا به عنوان اطلاعات ضروری برای تحقق قرارداد، به شرکت حمل و نقل ارایه می دهیم.
ما اطلاعات پرداخت شما را به عنوان بخشی از تسویه پرداخت ها، به موسسه اعتباری مجاز ارایه می دهیم.
ما حق بررسی اعتبار خریداران کارآفرین را بدون رضایت صریح آن ها و به منظور حفاظت از منافع مشروع خود و بدون تاثیر بر منافع مشروع خریدار، محفوظ می داریم.

3. کوکی ها

این وب سایت به طور کلی از "کوکی ها"، برای کاربر پسند کردن ، موثر و امن ترکردن حضور اینترنتی، استفاده می کند، برای مثال، در سرعت بخشیدن به هدایت در وب سایت مان و اندازه گیری فراوانی بازدید های صفحه و به طور کلی هدایت، به کار می آید. کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که بر روی سیستم کامپیوتر شما ذخیره می شوند، بدین ترتیب شما می توانید از تمام ویژگی های فروشگاه آنلاین ما را به طور بهینه استفاده کنید.

4. استفاده از گوگل آنالیتیک و گوگل اد وردز

در مورد فعال کردن آی پی آدرس ناشناس، در این وب سایت، آدرس آی پی شما در کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا دیگر مکان هایی که با ناحیه اقتصادی اروپا،  موافقت نامه دارند، کوتاه، می شود. فقط به جز مورد انتقال اطلاعات، به سرور گوگل، در ایالات متحده که آدرس کامل، منتقل می شود.  به نیابت از اپراتور این وب سایت، گوگل، از این اطلاعات برای ارزیابی استفاده شما از وب سایت، تدوین گزارش فعالیت روی وبسایت و تهیه چیزهای دیگر با وب سایت و سرویس های مرتبط با اینترنت به اپراتور وب سایت، استفاده می کند.  آدرس ای پی شما با دیگر داده های گوگل ادغام نخواهد شد.
شما ممکن است استفاده از کوکی ها را بوسیله قرار دادن نرم افزاری روی مرور گر خود، رد کنید، به هر حال ما اشاره می کنیم که در این مورد شما نمی توانید از کل ویژگی های کامل این سایت استفاده کنید. شما می توانید از گردآوری این داده های تولید شده بوسیله کوکی ها، در باره استفاده از وب سایت  ( شامل آی پی آئرس شما) و پردارش داده بوسیله گوگل، بوسیله دانلود و نصب پلاگین های در دسترس مرورگر،  با رفتن به این لینک جلوگیری کنید https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. . در این وب سایت، کد گوگل آنالیتیک به "gat._anonymizeIp ();". گسترش یافته است. بدین وسیله ما از مجموعه آی پی های ناشناس مطمئن می شویم( که به مخفی کردن آن آی پی می گویند)
ما از بازاریابی مجدد گوگل اد وردز، برای تبلیغات در اینترنت استفاده می کنیم. اد وردز ریمارکتینگ به شما آگهی های را بر پایه آن چیزی که شما در وبسایت زپتر دیده اید، ارائه می دهد که این کار را بوسیله قرار دادن کوکی ها روی رایانه شما انجام می دهد، این کوکی ها به هر حال نه شما را تشخیص می دهند و نه می توانند به رایانه شما دسترسی داشته باشند. گوگل اد وردز ری مارکتینگ، به ما اجازه می دهد، تا بازاریابی خود را بر مبنای نیازهای شما بهتر سازگار کنیم و فقط آگهی هایی که مناسب شماست را به شما نمایش دهیم. اگر شما مایل نیستید که در گوگل اد وردز ری مارکتینگ، ما  شرکت کنید، می توانید با بازدید از این سایت از برنامه ما خارج شوید Google's Ads Preferences Manager.

5. استفاده از فیسبوک، گوگل+1، توئیتر، و دیگر کانال های شبکه های اجتماعی

ما حضور خود در شبکه اجتماعی facebook.com ( که از این به بعد فیسبوک می گوئیم)، گوگل، توئیتر و غیره یکپارچه کرده ایم.
وقتی یکی از صفحات وبسایت ما را بازدید می کنید، که با چنین پلاگینی را دارد، مرورگری که استفاده می کنید، نمایش حضور بصری شما را روی سرور فیسبوک، گوگل +1،و غیره، را  بار می گذارد. بدین وسیله، سرور، به ما اطلاع می دهد، که شما یکی از صفحات وبسایت ما را بازدید کرده اید. اگر وارد فیسبوک، گوگل +1 و غیره شوید، پلاتفورم از طریق پلاگین هایش تشخیص می دهد که یکی از صفحات ما بازدید شده و با  اکانت شخصی شما در فیسبوک، گوگل+1 و غیره تماس برقرا می کند. اگر شما روی "Like "، “+1”  یا یک دکمه مشابه در دیگر شبکه های اجتماعی کیلک کنید و یا یک نظر ارسال کنید، پلاگین، این داده ها را به حساب شخصی شما در فیسبوک، گوگل +1 و غیره ارسال و در آنجا ذخیره می کند.
بعلاوه اینکه، اطلاعاتی را که شما در وبسایت ما مشاهده می کنید، به پلاتفورم شبکه های اجتماعی، بدون توجه به اینکه آیا روی یکی از پلاگین ها را فشار داده اید یا نه، منتقل می شود. توصیه های  "+1" شما، و نام و عکس پروفایل شما در گوگل پلاس می تواند در نتایج جستجو یا در پروفایل گوگل ( به عنوان حساب  "+1" در گوگل پلاس)، یا دیگر وبسایت ها و تبلیغات در اینترنت نشان داده شود. به جهت جلوگیری از انتقال و ذخیره داده ها درباره شما و رفتار گشت و گذار شما در فیسبوک، لطفا قبل از بازدید از شبکه ما، از شبکه های اجتماعی بیرون بیایید(log off). در آدرس های اینترنتی مربوطه، در مورد حریم شخصی، فیسبوک، گوگل +1،توئیتر، و غیره را با اطلاعات بیشتر در مورد گردآوری و استفاده از داده ها، را در پلاتفورم آن ها ببینید.
پیکسل ردیابی فیسبوک در سایت ما استفاده می شود. این بدان معناست که اشخاص ثالث ممکن است از کوکی، وب بیکن، و فنآوری های مشابه برای گردآوری یا گرفتن اطلاعات از سایت ما و دیگر جاها روی انترنت استفاده کنند و از آن اطلاعات برای تهیه سرویس های اندازه گیری و تبلیغات هدف بهره ببرند. اگر شما می خواهید از این استفاده ها از کوکی ها خارج شوید لطفا، اینجا را بازدید کنید  the Digital Advertising Alliance’s consumer choice page.

6. حقوق اطلاعات

بر طبق قانون حفاظت از اطلاعات، شما دارای حق برخورداری از جریان آزاد اطلاعات، در باره، داده های ذخیره شده درباره خودتان هستید و می توانید آن ها را تصحیح، مسدو یا پاک کنید.

اجازه به پردازش اطلاعات فردی می تواند هر زمانی با اثری که روی آینده دارد، باطل شود. داده های پردازش شده به معنای ذخیره، تغییر، انتقال، انسداد و پاک کردن اطلاعات شخصی است.

لغو اجازه، برای پردازش داده های شخصی، شما می تواد به:

بوسیله ایمیل به:

فرستاده شود.

7. تماس

ما برای هر درخواستی در باره، گردآوری، پردازش، یا استفاده از داده ها، از طریق کانال های ارتباطی، اشاره شده در بالا، رسیدگی می کنیم.

8. تغیر داده های حریم شخصی

ما حق شما در لغو، تغییر حریم شخصی کنونی را در هر زمانی محفوظ می داریم. داده های حریم شخصی، وارده در وبسایت، منتشر خواهد شد. تداوم استفاده از این سایت وضع چنین تغییراتی را مورد قبول قرار خواهد داد.