ZEPTER
IN FOCUS
 
شما هستید در: HOME /
اندازه متن | A | A | A

IN FOCUS

رویداها

آخرین گواهی ها


با توجه به تجربه­ زیاد و کارایی اثبات شده در درمان و پیشگیری،  بیوپترون بار دیگر قدرت حقیقی پرتوها را نشان داد و در دومین کنگره­ زیبایی و ضد پیری پزشکی اروپا در 24 و 25 ماه اوت، به عنوان کارامدترین دستگاه پرتو درمانی ضدپیری نایل به کسب جایزه­ اول آمد.

یک تیم بین المللی از متخصصان داروسازی تاثیر مثبت پرتو درمانی بیوپترون ب ریاخته های فیبروبلاست بدن که سلول های تولید کننده­ کلاژن و الاستین هستند را با استفاده از مطالعات کلینیکال اثبات کرد.

با گذر عمرِ پوست و همچنین با قرارگیری پوست در معرض آفتاب تعداد این پروتئین­ ها در بدن انسان کم می­ شود که نتیجه­ آن چین و چروک های پوستی است. با مراقبت روزانه و پرتو درمانی با استفاده از بیوپترون (در مدت زمان ده دقیقه) می­ توان این چین و چروک­ ها را از میان برداشت.

دکتر میشل مک نامارا از پزشکان شهیر و رهبران بین المللی زپتر اینترنشنال که فعالیتشان مربوط به معاینه های کلی(چکاپ) سلامتی به منظور پیشگیری است، هردو آثار ضد پیری و پیشگیرانه­ پرتودرمانی به وسیله­ بیوپترون را نشان داده اند.

دکتر کریستین دپردو، متخصص امراض پوستی و متخصص پیری پوست از شهر باوسلیل فرانسه و دکتر جاسمینا لالوسیویک، بنیانگذار کلینیک زیبایی پزشکی از بلگراد واقع در صربستان تحقیقاتی را برروی پرتو درمانی با استفاده از بیوپترون انجام داده اند. آنها کارایی و سادگی استفاده از پرتو درمانی به وسیله­ بیوپترون را بعد از مزوتراپی و پرکننده های هیالورونیک و همچنین لیفتینگ PRP  و لیفتینگ صورت با مزونیت، لایه برداری و فرایندهای لیزری تایید کرده اند. آنها تجربه های موفقیت آمیزشان را نیز در استفاده از بیوپترون را بیان داشته اند.

برای اطلاعات بیشتر، همچنین ببینید http://www.euromedicom.com/amec-2014/trophy_pro.html
 

آخرین اعلامیه از طرف زپتر اینترنشنال

آخرین اعلامیه از طرف زپتر اینترنشنال

آخرین اعلامیه از طرف زپتر اینترنشنال
 

هتل زپتر اپارت هم اینک باز است!

به واحه لوکس و سلامتی و سبک زندگی بی همتای زپتر خوش آمدید.

هتل آپارتمان پنج ستاره­ زپتر که در نوع خودش اولین است، درهایش را به روی میهمانان باز نموده است. هتل منحصر به فرد زپتر در شهر بلگراد شیوه­ زندگی بی همتایی را به میهمانانش پیشنهاد می­ دهد.

تمام 32 سوئیت و اتاق­ مجلل در متراژهای مابین 30 تا 300 متر مربع، با وسایل باکیفیت بسیار بالای تولید زپتر که به دلیل کیفیت عالی، فناوری بروز و طراحی بدیع در رده­ جهانی قرار گرفته اند.

میهمانان می ­توانند راحت باشند و از مزایای سیستم شاهکار زپتر بهره مند شوند، یک راه همیشگی برای آماده کردن غذای سالم و با کیفیت؛

پرتودرمانی به وسیله­ بیوپترون یک اختراع جهانی امتحان شده، اثبات شده و به عنوان یک روش درمانی موثر برای مراقبت­ های درمانی تایید شده است؛ لوازم خانگی ارائه شده توسط زپتر برای پاکسازی هوا، آب و پوست با استفاده از لوازم آرایش و بهداشتیِ سوئیسیِ زپتر.

میهمانان هتل، کلوب­ ها و رستوران های هوشمند اسمارت­ لایف و بار مخصوص به خودشان را در اختیار دارند. تمامی منوها بر اساس غذاهای مدیترانه ای و بین المللی تهیه شده اند که سازگار با راهکار تغذیه­ ای منحصربفرد و همیشگی زپتر که برای داشتن یک زندگی بهتر و طولانی تر و توام با سلامتی طراحی شده است، هستند. یکی از ویژگی­های حائز اهمیت در این هتل لذت بردن از کلاس­های خصوصی آشپزی با سرآشپز هتل و یادگیری تمامی رمز و رازهای تهیه­ غذای سالم با استفاده از شاهکار زپتر یعنی کوک آرت است.

امروز بیش از هرروز دیگری همه مردم به محصولات زپتر نیاز دارند و هتل زپتر این امتیاز کیفی را به زندگی تمام مهمانانش اعطا می­ نماید.

با روش زپتر، بهتر و بیشتر زندگی کنید.

اطلاعات بیشتر در: http://www.hotelzepter.rs

هتل آپارتمان زپتر، یک هتل پنج ستاره که در نوع خودش اولین است، درهایش را به روی مهمانان خود باز کرده است.

هتل آپارتمان زپتر، یک هتل پنج ستاره که در نوع خودش اولین است، درهایش را به روی مهمانان خود باز کرده است.

هتل آپارتمان زپتر، یک هتل پنج ستاره که در نوع خودش اولین است، درهایش را به روی مهمانان خود باز کرده است.


مسابقات بین المللی زپتر 2014

برنده­ی جایزه­ نفر اول این سال آشپز جوان، آقای کوین میشل است. فینالیست­ های دیگر برای یک چک ده هزار یورویی و مهمتر از آن بالابردن اعتبارشان با برد در این دوره از مسابقات، رقابت می کنند. سرآشپزهای جوان دیگر زپتر در سال 2014 آقایان دنیل دیوید، استفان سیگل و توبیاس وفلر هستند.

برنده­ی جایزه­ نفر اول این سال آشپز جوان، آقای کوین میشل است. فینالیست­ های دیگر برای یک چک ده هزار یورویی و مهمتر از آن بالابردن اعتبارشان با برد در این دوره از مسابقات، رقابت می کنند. سرآشپزهای جوان دیگر زپتر در سال 2014 آقایان استفان سیگل و توبیاس وفلر هستند.

جایزه­ تازه تعیین شده­ زپتر برای آشپزان جوان که، با سخاوتمندی خانم مادلنا زپتر برپا شده است، به حرفه ای های زیر 35 سال که با اصالت و خلاقیت خود را در هنر آشپزی شخصیتی شناخته شده  در آینده می سازند، اعطا می­ گردد. این جایزه برای اولین بار به آشپز برجسته هتل لنکستر در پاریس یعنی خانم ژولین روکتیو به عنوان برنده­ اول این جایزه در بخش آشپزی اعطا شد.

در سال 2015 رقابت ­ها در جستجوی ستاره­ جوان و جدید و با سلیقه­ آشپزی لهستان برگزار خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر ببیند www.youtube.com 
و صفحه مان را  ببیند
https://www.facebook.com/zepter.junge.koeche/timeline?ref=page_internal

مسابقات جایزه بزرگ زپتر اینترنشنال در سال 2014

مسابقات جایزه بزرگ زپتر اینترنشنال در سال 2014

مسابقات جایزه بزرگ زپتر اینترنشنال در سال 2014
 

زپتر انترنشنال با سرطان مبارزه می­ کند

زپتراینترنشنال به منظور معاینه­ زود هنگام و پیشگیری از سرطان روده­ بزرگ، شریک و همکار بنیاد "داگمار و واکلاو هاول­وایز" است. در ششمین دوره جامعه­ سرطان شناسی دستگاه گوارشی، از 29 سپتامبر 2014 در پراگ، با پزشکان شهیر جهانی ملاقاتی برای بحث راجع به اهمیت پیشگیری از سرطان روده­ بزرگ و معاینه آن برگذار شد. زپتر اینترنشنال در این رویداد مهم از طریق دکتر میشل مک­ نامارا، از مونته کارلو و پیتر میناریک از موسسه سرطان شناسی سنت الیزابت واقع در براتیسلاویا حضور داشت.

در تاریخ 5 اوت رئیس و مدیران ارشد کمپانی زپتر در رویدادی بسیار مهم به منظور مشارکت و حمایت از برنامه های بنیاد VIZE97 شرکت داشتند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببنید: youtu.be


هنگامی که نمایش مشهور قایق­ ها در موناکو در روز شنبه بیست و چهارم به پایان رسید، بسیاری از قایق­ های با شکوه که تفرجگاه ساحلی بسیار زیبای موناکو را به عنوان خانه­ خود برگزیده بودند، در آخر هفته برای چهارگوشه­ جهان به دریانوردی پرداختند. این رویداد بسیار مهم مشارکت پیشرفته ترین و شگفت انگیزترین قایق های جهان را که بعضاً از راه دوری به منظور لنگرانداختن در آن محیط منحصر بفرد و شرکت در نمایش قایق تفریحی در 21 تا 24 سپتامبر، آمده بودند.

هنگامیکه قایق ­ها در حال برنامه ریزی برای یک جای دور افتاده مانند دریای کارائیب و یا اقیانوس آرام جنوبی هستند، خبری که همه آن ها با خود می برند یک چیز است. بدون شک joyMe ستاره  آخر هفته بود.

قایق شخصی ریاست و بنیان گذار زپتر اینترنشنال آقای فیلیپ زپتر به نام joyMe یک قایق تفریحی 50 متری است کهکه مرزهای طراحی مرسوم قایق­ ها را در هم می­ شکند، تحقق یک رویا و فلسفه ای است که ریشه در عمر شرکت زپتراینترنشنال با وجود بیش از هشتاد میلیون کاربر خرسند از تولیدات این شرکت دارد.

این قایق که بخشی از آن توسط خود آقای زپتر طراحی شده است یک الگو شکنی در طراحی قایق­ ها است که با روح کمپانی زپتر و ایدا آل­ گرایی در طراحی  و فناوری های نوین، از هر جهت با آن های دیگر متفاوت است. خطوط بیرونی و فرم مجلل آن یک شکل ایده آل از هیجان در زیبایی  را به نمایش می گذارد. این قایق با توجه به نسبت ارتفاع به طولش بسیار با ثبات به نظر می­رسد. یک فرم پر انرژی از عمل، حتی هنگامی که در حرکت نیست. نقاشی های گستره­ آن و خطوط مجعد روی آن باعث می شود تا در مقابل انسان هایی که به منظور جلب توجه شان خلق شده است، سربلند باشد.

joyMe  در این رویداد مرکز توجه بود و توجه خبرنگاران و ژورنالیست های بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب کرد؛ از جمله TF1 فرانسه،  فشن تی وی، گازاته د موناکو، آر تی ال، نی وی پریما، تاتچی راشا، مجله لاکچری ثروت و شهرت، رومانی و گوینده هایی از اتریش و منطقه­ بالکان و بازیکنان تاثیرگذار دیگری از دنیای رسانه ، که در این وسله لوکس شرکت کرده بودند و توجه شان علاوه بر بعد صنعت کشتی سازی به تولید، فناوری، طراحی و سبک زندگی نیز معطوف شده بود.

شب جمعه شب خوبی برای joyMe  به عنوان میزبان برای اغلب مهمانان مهم که بسیاری از موناکو و دیگر افراد برجسته­ بین المللی، بود. بهترین موسیقی توسط موزیسین مشهور جهانی دی جی آنجد جی و طبل زنان برزیلی و مد و فشن زپتر استایل، اسوتلانا لیوادنایا و کاتالین بوتزاتو، اجرا شد.

درخواست برای بودن در بین شرکت کنندگان ی که می خواستند در بین میهمانان باشند بالا بود، البته شخص آقای زپتر، سر مایکل اسمورفیت، کنسول افتخاری ایرلندی در موناکو و برجستگان تجارت اروپا دکتر میشل مک نامارا، پزشک شهیر جهانی و حرفه ای پیشتاز درفناوری تصویربرداری سه بعدی کل بدن، و آقای پاول مک گینس مدیر U2 نیز از شرکت کنندگان بودند.

این شب فقط یک شب ساده به منظور شانه به شانه بودن با افراد مهم نبود بلکه تجربه بودن در برد joyMe و جشن گرفتن سبک زندگی زپتر بود. این شاهکار مهندسی با هدف پیشتازی در آفرینش شادی و تفریح برای همه کسانی بود که سوار بر قایق بودند. همانطور که زپتر فن آوری های پیشرفته و طراحی ماهرانه راه حل برای زندگی سالم تر، شادتر بکار می گیرد، joyMe به یک مثال از روش طراحی زپتر است  که بر آن مبنا می گوید طراحی بایستی زیبا و مفید باشد و برای استفاده کننده ، زندگی بهتر را ایجاد کند.

joyMe بیشتر از یک قایق تفریحی ساده است، این قایق جشن یک رویاست، رویایی که اکنون میلیون ها نفر در سراسر جهان آن را لمس کرده اند. joyMe تاییدی است بر اینکه هرچیزی امکان پذیر است. joyMe اولین پروژه­ به پایان رسیده­ شرکت کشتی سازی فیلیپ زپتر است و نشان دهنده­ عصر تجمل است که انواع دیگری نیز در این حیطه در حال تولید هستند. زپتر اینترنشنال سعی در توسعه­ تجارتش در حوزه­ اشیاء لوکس است.  کمپانی ساخت هواپیماهای مجلل زپتر و هم اینک کمپانی ساخت قایق های تفریحی زپترکه فلسفه زپتر را روی دریاها شناور می کند.

خلق این شاهکار دریایی اشتیاق آقای زپتر را برای دریا شعله ور کرده است و او به دنبال یک روش زندگی متعادل در میان آسایش، شادی و موفقیت تجاری است. در واقع این فسلفه است که از آقای زپتر فردی بسیار موفق ساخته است و باعث شده است تا تجارت شرکت زپتر اینرنشنال در 5 قاره­ جهان و در بیشتر از 60 کشور گسترش یابد. زپتر اینترنشنال همیشه با ابداع راهکارهای نوین برای ارائه­ شیوه­ زندگی شادتر و توام با سلامتی برای مشتریانش همیشه مرز های خلاقیت را درنوردیده است.

این کشتی تفریحی، بازتاب ایده آل های طراحی زپتر اینترنشنال و چگونگی طراحی های مفهومی است که می تواند یک اثر متحول کننده و واقعی بر کاربر و کمک به تحقق یک زندگی بهتربگذارد. ماموریت زپتر اینترنشنال بیان این آرمان و اینکه چطور ما می توانیم موفقیت را به یک نیرو برای خوبی در جامعه با  این شعار ساده- زندگی بهتر- باستفاده کنیم.

www.philipzepteryachts.com

نمایشگاه قایق های تفریحی موناکو

طراحی بیرونی joyMe این کشتی تفریحی را از تمامی کشتی های دیگر متمایز می­ سازد.

طراحی بیرونی joyMe این کشتی تفریحی را از تمامی کشتی های دیگر متمایز می­ سازد.


آقای فیلیپ زپتر: joyMe  یک قایق تفریحی پنجاه متری است

تصویری از ریاست شرکت آقای فیلیپ زپتر و سر مایکل اسمورفیت کنسول افتخاری ایرلند در موناکو و تجار برجسته اروپایی.


آقای فیلیپ زپتر: joyMe  یک قایق تفریحی پنجاه متری است

مهمانی زپتر در اوج خود


ندا های گرمسیری از جانب طبل زنان برزیلی گرما بخش محیط بود.ندا های گرمسیری از جانب طبل زنان برزیلی گرما بخش محیط بود.

آقای فیلیپ زپتر: joyMe  یک قایق تفریحی پنجاه متری است

خوش آمد گویی به مهمانی


فیلیپ زپتر، رئیس و بنیان گذار زپتر اینترنشنال به رتبه تنها پنج شهروند غیر امریکایی پیوست که برای فعالیت های خالصانه­­ نوع دوستانه و ماموریت منحصر به فرد سلامتی، جایزه­ افتخاری الیس آیلند 2011 را دریافت کرده اند.

نیویورک 16 مه 2011 : آقای فیلیپ زپتر، رئیس و موسس زپتر اینترنشنال و خیّر شهی جهان، در حال نایل آمدن بر مدال افتخاری الیس آیلند 2011 در مراسم  الیس آیلند 7 مه 2011 در نیویورک. آقای زپتر از میان هزاران کاندید برای تلاش­ های نوع دوستانه­ گسترده مفتخر به کسب این جایزه شدند. علاوه بر آن، ماموریت سلامتی زپتر اینترنشنال برای بهره مند کردن میلیون ها نفر انسان از امتیاز سلامتی و برای بهبود سلامت کلی جامعه ادامه دارد.

مدال افتخار الیس آیلند به اشخاص برجسته ای که زندگیشان را وقف یک سرویس  اجتماعی و حفظ تاریخ پیشینیان و ارتباطاتی را در میان گروه های فرهنگی ایجاد کرده اند و یا دستاوردهایشان را به منظور دستیابی به مقصودی بهتر با دیگران به اشتراک گزارده اند، اعطا می­ شود.

مدیر اجراییNECO  خانم رزماری تگلین گفت: "مدار افتخار الیس آیلند تنوع و ثروت زندگی امریکایی را جشن می­ گیرد و روح پایدار آنرا تحسین می­ کند. مهاجرانی که ستون فقرات جامعه شکل می دهند، الیس آیلند را در جستجوی آزادی بیان، مذهب و فرصت­ های اقتصادی در نوردیده اند. مدال افتخاری الیس آیلند هم از اشخاص، و هم از چندگرایی و دمکراسی که ما را قادر می کند گروه های پیشینیان گستره­ فرهنگی شان را حفظ کنند، هم تجلیل می کند."

مجلس سنا و نمایندگان ایالات متحده هردو قطعنامه ای در به رسمیت شناختن الیس آیلند تصویب کرده اند که در بین مشهورترین ها و در بالاترین رتبه ها در کشور است. هر سال، کاندیداهای دریافت این جایزه در فهرست کنگره ثبت می شوند که  نقش های ماندگاری برای کشور و جهان دارند. سال 2011 1 بیست و پنجمین سالگرد اعطای این جایزه بود. به عنوان یک دریافت کننده­ بین المللی این نیز یک افتخار دیگر برای آقای زپتر است.

با دریافت مدال افتخار الیس آیلند، آقای زپتر به رتبه پنج نفری از دریافت کنندگان بین المللی این جایزه می­ پیوندد که شهروند ایالات متحده نیستند. نفرات دیگر دریافت کننده عبارت اند از تونی بلر، بیل کلینتون رئیس جمهور اسبق ایالات متحده، جرج بوش، رونالد ریگان، جیمی کارتر، جرالد فورد و افراد بشردوست شهیری از جمله فرانک سیناترا، محمدعلی کلی، روزا پارکس، الی وسل، ژنرال نرمن شرارزکوف، میکی منتل، گلوریا استفان، دونالد ترامپ، لی یاکوکا و باربارا والترز.

داستان فیلیپ زپتر یک داستان از سخت کوشی، خودباوری و اشتیاق خطر کردن است.  روزنامه­ موناکو تایمز2009: " از شروع فروتنانه در 1986، اکنون محصولات او در آلمان، سوئیس و ایتالیا ساخته و پرداخته می ­شوند و در بیشتر از 60 کشور در سراسر جهان به فروش می­رسند."

آقای زپتر در طول 25 سال تلاش بی وقفه یک تجارت چندین میلیارد دلاری را  با سخت کوشی و از خود گذشتگی بنا کرده است. داستان با شروع با یک ایده­ درخشان برای ارائه­ محصولات لوکس با کیفیت برای بهبود بخشیدن به شیوه­ زندگی مردم، عمر طولانی تر آعاز شده است. زپتر اینترنشنال در طول این سالیان رشد محسوسی داشته است. هم اینک بیش از 130.000 نفر برای این کمپانی در سرتاسر جها ن مشغول کارند، در حالی که هر 10 ثانیه یک معرفی درمورد محصولات این شرکت در جهان صورت می­ گیرد و تا کنون بیشتر از 760 میلیون محصول به 80 میلیون نفر کاربر راضی از سرتاسر جهان فروخته شده است.

خانواده­ آقای زپتر دارای یک پس زمینه قابل توجه هم در کارآفرینی و هم فعالیت های که برای سود سرمایه گذاری کسب و کار نبود، هستند و آقای زپتر همیشه در قبل نیز به این ارزش ها باور داشت: "مسئولیت اجتماعی چیزی است که در DNA گروه زپتر وجود دارد. برای جشن گرفتن تولد 25 سالگی شرکت، ما ایده­ی تبدیل جهان به جای بهتری برای زندگی را در کانون اهداف خود قرار می­ دهیم."

برای سالیان متمادی آقای فیلیپ زپتر از رویدادهای ورزشی جهان حمایت خالصانه ای داشته اند. برای مثال مسابقات قهرمانی فرمول یک (2000 - 2010) که شامل مسابقات جایزه بزرگ موناکو، تورنمنت های رسمی فدراسیون بین المللی بسکتبال (2003 -2011)، و همچنین مسابقات جهانی هاکی روی یخ (2001 تا 2011 ) با ایده مشابه : " زپتر عمر طولانی تر."

وی همچنین بنیانگذار فلسفه­ زپتر است، یعنی فلسفه زندگی سالم و ایده آل برای داشتن سلامتی نسل فعلی و نسل آتی و حل مشکلات زیست محیطی.

نقل قولی از آقای فیلیپ زپتر: "ما تا کنون نمی­دانستیم که زندگی چه تعداد انسان را نجات داده ایم و یا زندگی آنها را طولانی تر کرده ایم. حتی ما متحیریم بدانیم که  آنها میلیون ها نفرهستند یا نه.  به این دلیل است که می گویم باید تلاش ها و فعالیتمان را سه برابر کنیم. امروز، بیشتر از همیشه جهان نیازمند ماموریت سلامتی زپتر است".

در سال 1994، آقای زپتر و همسر ایشان بنیاد فیلیپ و مادلنا را بنیان گذاری کردند، سازمانی متعهد به ارائه­­ بورس تحصیلی، حمایت از فعالیت­ های انسانی و کمک به رفع نیازهای اساسی انسان های نیازمند. وجوه بنیاد در حال رفتن به سمت کمک های مالی برای استعدادهای جوان، پشتیبانی پروژه های تکنیکی و علمی و دستاوردهای فرهنگی مانند اپرا و تئاتر مادلینیام است که اولین اپرای خصوصی که بعد از جنگ جهانی دوم ساخته شده است، است. این بنیاد همچنین از طریق آرت زپت مشوق فعالیت های هنری و فرهنگی است که جوایز سخاوتمندانه و فرصت های نمایشگاهی به طراحان و هنرمندان جوان اهدا می کند. مدلنا زپتر می گوید" اعتقاد به خوب و مفید بودن یک اصل است.  یک چیز دیگر هم هست که به واقع سرمایه گذاری در آن برای لذت بدن خالصانه از دیدن ظهور و رشد استعداد آن هاست."

این عهد دیدگاه فیلیپ زپتر است که بسیاری از مشکلات اجتماعی که او به آن ها پرداخته است، تغذیه و بهبود بخشیدن سلامت جامعه از طریق چرخه­ سلامتی، امرورز یک ضرورت است.

جوایز دیگری که آقای فیلیپ زپتر را مفتخر نموده اند عبارت اند ازجایزه­ بین المللی گلدن مرکوری (پنج بار که در توسعه­ صنعت ایتالیا پیشگام است)؛ جایزه­ کاوالیری دل لاورو برای  خدمات برجسته به بخش صنعت و جوامع ایتالیا، جایزه­ طلایی B.I.D برای کیفیت، فناوری، رهبری و نوآوری و مدال افتخار نقره ای علوم روسیه برای  حوزه­ دارویی و حفاظت از سلامت و بهداشت عمومی.

کمک های متعهدانه­ آقای زپتر به آن هایی که نیازمند مایحتاج اساسی برای پیشبرد زندگی خود هستند، کمک های معمول و قابل توجه به موسسات و بنیاد های خیریه­ بین المللی مانند سازمان صلیب سرخ جهانی و   صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل  و حمایت از کودکان انجام داده است. همچنین در ماداگاسکار یک دهکده زپتر وجود دارد که شامل مدرسه­ ابتدایی و دبیرستان، کلینیک بهداشتی، و بیشتر از یکصد منزل مسکونی، است. حتی یک سیاره در خارج از منظومه­ی شمسی به احترام آقای زپتر نام گذاری شده است.

دریافت مدال افتخار الیس آیلند به این فهرست بلند پر از دستاورد ها و بازتاب رنگ های واقعی  تلاش­ های انسان دوستانه­ وی است.
 

www.neco.org

فیلیپ زپتر، رئیس و موسس زپتر اینترنشنال،

به پنج نفر غیر امریکایی پیوست. ما مفتخر به دریافت مدال افتخاری الیس آیلند در سال 2011 شده ایم.
صرفا برای تلاش های نوع دوستانه­ خالص او و ماموریت منحصر بفرد سلامتی.

آقای فیلیپ زپتر در آلیس لند در حال کسب مدال افتخار الیس آیلند
یک ایده آل بالاتر

ما به محصولاتمان افتخار می کنیم.
ما به برتری محصولاتمان در کیفیت، طراحی و فناوری افتخار میکنیم.

ما از کارمان لذت می­بریم
ما به تمام آن هایی که برایمان کار می­ کنند احترام می­ گذاریم.
در پشت تمامی فعالیت های ما تنها یک اصل وجود دارد.سلامتی و زیبایی شما.

فیلیپ زپتر.


با کسب مدال الیس آیلند آقای فیلیپ زپتر به پنج نفر غیر امریکایی دریافت کننده­ این مدال پیوست
خانواده­ آقای زپتر در هر دو زمینه­ اشتغال زایی و سرمایه گذاری تجارتی بدون توجهبه سود فعالند
آقای فیلیپ زپتر و همسرشان در حال گشایش بنیاد فیلیپ و مادلنا در سال 1994
تعهد آقای زپتر کمک به موسسات خیریه­ جهانی به منظور تامین نیازهای اولیه­ انسان های فقیر جهان، تعهدی ادامه دار است. موسساتی همچون سازمان جهانی صلیب سرخ، صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل برای حمایت از کودکان.

زپتر: دوران طلایی، کنفرانس بین المللی تجارت در سال 2010.

زپتر: در دوران طلایی برای متحد کردن مدیران برترش در سرتاسر جهان فعالیت کرد. این یک فرصت به منظور نشان دادن آخرین فناوری محصولات و طراحی های برتر بود. محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و همگی در یک جهت و همگام با ماموریت حفظ سلامتی و زیبایی زپتر تولید شده اند.

زپتر: دوران طلایی زپتر فرصتی برای زپتری ها بود که کنار هم باشند و ایده ها، دانش ها، مهارت ها و تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذارند. برای برجسته کردن وضعیت زپتر به منظور گردهم آیی و به اشتراک گذاری دانش، ایده، مهارت و تجربه  فرصت مناسبی بود تا بتوان از آن طریق جایگاه زپتر را در میان تجارت های بزرگ جهانی تثبیت نمود. زمانی که رقبا با سرعت آرامی در حال پیشروی هستند، زپتر در حال تاسیس فروشگاه ها و مارکت های جدید و گسترش مارکت های فعلی اش است.

یک فرصت جهانی برای رشد زپتر وجود دارد. عصر طلایی زپتر نشان دهنده­ قدرت بالای زپتر در استخدام مردم است. زپتر به مردم فرصا اشتغال را بدون سرمایه گذاری مالی می­ دهد؛ با پشتیبانی عالی، پتانسیل درامدیِ بالا و یک شغل بین المللی رضایت بخش با امکان سفر و دارای فرصت هایی برای رقابت در محیط های بین المللی، کسب جوایز و شرکت در مسابقات. برای هرکسی که به دنبال یک شغل یا یک شغل بهتر، یک درامد بیشتر و یا کیفیت زندگی بیشتر است، درهای زپتر همیشه باز است. زپتر به این افراد امنیت و ثبات را پیشنهاد می­ دهد، زیرا اعتقاد دارد که قدرت بخشیدن به کارگران جامعه­ را قدرتمند می سازند.

زپتر اساساً به دنبال استخدام افراد است و همواره بدنبال کادر جدید است،  خصوصا جوانان و افراد تحصیل کرده ای که خواهان موفقیت هستند. زپتر امروز چیزی را پیشنهاد می­ کند که هیچ شرکت دیگری ارائه نمی­ کند و آن یک شغل تضمینی و منعطف در هر گوشه ای از جهان است. در کل جهان، محصولات با کیفیت زپتر زندگی را تغییر داده و وقت بیشتری به مردم می دهد، و تلاش دارد تا یک زندگی طولانی تر، سالم تر وشاد تر را فراهم کند.

زپتر: عصر طلایی در سرزمین فراعنه


برای شش روز کارکنان مهم زپتر در بندر غلیب، مارسا عالم ،مرکز جهان برای زپتری ها بود که از سرتاسر جهان به ساحل دریای سرخ آمده بودند تا رویای زپتر را ببینند.  به مهمانان در بدو ورودشان در روز سه شنبه خوشامد گویی شد؛ یک خوشامدگویی گرم در استرحتگاه کراون پلازا.

چهارشنبه و پنج شنبه دو روزی بودند که برای کارگاه آموزشی تجارت سریع زپتر در نظر گرفته شدند. توسعه ها و ابداعات جدید توسط سخنرانی های کلیدی از طرف شخصیت های مهم از کشورهایی که برند زپتر پزشکی زپتر، آرایشی بهداشتی و لوکس زپتر،زپتر آرت و زپتر هم کر- بحث و ارائه شد.

پایان این کنفرانس تجاری با مهمانی"تماما سفید" زپتر شکل گرفت. یک سرگرمی ومهمانی در یک غروب زیبا با لباس تمام سفید. همکاری در میان زپتر و فشن تی وی، بار دیگر شکل گرفت و این تلویزیون در جستجوی بهترین مدل فشت تی وی بود تا او را با لباس سفید به میهمانی زپتر بیاورد و مدل ها در این میهمانی بتوانند به رقابت با یکدیگر بپردازند.

این سرگرمی پرزرق و برق که همچنین شامل معرفی محصولات جدید زپتر نیز می شد:  مستر پیس آشپزی زپترکه در نوع خود یک محصول انقلابی در فناوری ظروف نچسب از زپترمحسوب می شود، و دستگاه قهوه ساز زیپرسو، یک تجربه واقعی را ارائه می داد . همچنین بسته سیستم وکیوم، طراحی جدید برای دهه جدید. برای بخش لوازم آرایشی بهداشتی سوئیسو لوژیکال فلیپ اکستریم ادوتویلت، و در بخش هوم کر: جارو برقی دوکاره­ وکیوم با نام توربو دستی بود.

میهمانان در نمایش بزرگ زپتر از سخنان موسس و ریاست زپتر اینترنشنال یعنی آقای فیلیپ زپترِ بی­ نظیر، الهام گرفته بودند. سرگرمی و مهمانی توسط طبال افسانه ای مصری آقای  سعید ال آرتیست و موسیقی دانان نیل مهیا شده بود.

همچنین با رقص برزیلی ازجانب عده ای رقاص برزیلی، یک چاشنی استوایی به مهمانی افزوده شده بود تا شرایط را برای معرفیزی پرسو کافه مهیا نماید. موسس و رئیس فشن تی وی  آقای میشل آدام به منظور قدردانی از دوستی در میان زپتر اینترنشنال و فشن تی وی در این مراسم حضور داشت.

آقای زپتر خالصانه به تمامی نمایندگان و مدیرانی که از برتر از حد انتظار عمل کردند، در طول سال بیش از یک میلیون دلار جوایز نقدی و پنج دستگاه خودروی مرسدس بنز اهدا کرد.

در روز شنبه شرکت کنندگان در مسابقات المپیک زپتر شرکت کردند- یک تمرین تیم سازی با رقابت های والیبال و فوتبال ساحلی. جایزه­ اول توسط تیم روسیه و دوم توسط تیم بالتیک کسب شد و تیم چند ملیتی نیز رتبه­ سوم را به خود اختصاص داد. آن بعد از ظهر نیز با شام با شکوه از شعبه­ مصر زپتر به اتمام رسید. میهمانان از طرف گروه ریکو و دوستان سرگرم شدند. یکی از بزرگترین ستارگان مصر، آقای ناقان که برای  باله مشهور هستند و همچنین ستاره­ بزرگ، خانم ژوزلین براون ازفازاگشن دیسکو فانک باند، معروف لندن نیز از سرگرم کنندگان این مجلس بودند. میهمانان آن شب را با رقص و پایکوبی به پایان رساندند و در آخرین شبی که در حواشی دریای سرخ بودند حسابی خوش گذراندند و روز بعد با خاطره­ صحرا و احساس شن در موها راهی خانه هایشان شدند.

رپرتاژ آگهی کنفرانس تجارت بین المللی زپتر در سال 2010

زپتر: عصر طلایی، کنفرانس بین المللی تجارت در سال 2010، فیلیپ زپتر
زپتر: عصر طلایی، کنفرانس بین المللی تجارت در سال 2010 در بندر غلیب، دریای سرخ، مصر
زپتر: عصر طلایی، کنفرانس بین المللی تجارت در سال 2010 در بندر غلیب، حرکات موزون
زپتر: عصر طلایی، کنفرانس بین المللی تجارت در سال 2010 در بندر غلیب، ژوزلین براون
زپتر: عصر طلایی، کنفرانس بین المللی تجارت در سال 2010 در بندر غلیب، مدل های برتر فشن تی وی

پرنس آلبرت آقای فیلیپ زپتر را برای تلاش های وی برای قایق موتوری اش ارج می نهد.

قایقی که آقای گویدو کاپلینی به وسیله آن برای دهمین بار نفر اول جهان شد به کلکسیون خصوصی شاهزاده موناکو از طرف آقای فیلیپ زپتر اهداء شده است.

یک روز تاریخی برای قلمرو موناکو و یک روز تاریخی برای زپتر اینترنشنال و البته یک زمان غرور آفرین برای گوئیدو کاپلینی بود.  در دوم جولای 2010. پرنس آلبرت دوم موناکو در کلکسیون ویتورس انسینش دس د اس. ای واس ل پرنس د موناکو قرار داد( کلکسیون سلطنتی خودروهای قدیمی و  اقسانه ایی)،  این قایق دو بدنه قدرتمند ساحلی که آقای گویدو کاپلینی را برای دهمین بار به قهرمان جهان مبدل کرده است

هدیه­ خالصانه از طرف آقای فیلیپ زپتر، رئیس و بنیان گذار زپتر اینترنشنال و حامی مالی تاریخیِ تلاش های کاپلینی، این اولین باری است که یک قایق دریایی در موزه دیده می­ شود و داشتن یک خودرو در یک مجموعه­ اینچنین برجسته یک افتخار است.این قایق موتوری که DAC CM 2009 نام دارد و بخشی از تاریخ موفقش شامل دهمین قهرمانی کاپلینی برای همیشه در این موزه به نمایش گذارده خواهد شد و برای همیشه اثری از کاپلینی و زپتر (که نامش بر روی بدنه­ی قایق حک شده است) در اینجا به یادگار خواهد ماند.

زپتر، پرنس آلبرت کاپلینیاتاق نمایش آرت زپت

نمایشگاه جدید آرت زپ در میلان

پس از سفر به جهان، نمایشگاه در قلب صنعتی زپتر اینترنشنال برقرار خواهد بود. آرت زپ،  ممتاز ترین جایزه­ طراحی در اروپا است هم اینک یک جایگاه ثابت در محل تولد یک کمپانی جهانی که زندگی­ های بسیاری را الهام بخشیده است و در بیش از 60 کشور جهان به موفقیت دست یافته است، را در اختیار دارد.

در روز دهم ماه جون 2010 سالن پذیرایی پر زرق و برق ساختمان Menfi (یکی از کمپانی های زپتر)، مبدل به یک سالن بسیار نفیس شد. قطعاتی از مجموعه هنری، خصوصی  و نفیس مادلنا، دیوارهای سالن را مزین کرده و دوستان و میهمانان زپتر در انتظار دو دوست افتخاری خود یعنی آقا و خانم زپتر هستند.

بعد از کار قیچی ها، خانم مادلنا زپتر یک سخنرانی شگفت انگیز داشتند که بخشی از آن به این شکل است:  " خلاقیت بشر بالاترین شکل سرمایه گذاری است. ما باور داریم که طراحی خوب و مفید است. مورد دیگر این است که در واقع در آن سرمایه گذاری امکان لذت بردن از دیدن استعدادهای نوظهور و رشد آنها میسر است". اینها جملاتی از حامی و علاقه مند مشهور هنر بودند.

اتاق نمایش ارت زپتر


زپتر لایف استایل در میلان

گشایش زپتر در میلان، جلوه ایی به شهر بخشیده است

کاملا در مرکز شهر میلان، در سایه­ خطوط هوایی میلان، یعنی دومو، در میان ساختمان ها مجسمه مانند و تراموای قدیمی تریانگول، د اورو، قلب تپنده­ مد و فشن قرار دارد. در اینجاست که بیشتر طراحان برجسته­ مد و فشن بهترین دفتر و نمایشگاه های خود را دارند.

در یک شب معطر تابستانی، نهم ماه جون، هیجان در این خیابان ها ملموس بود، همانطور که منحصر به فردترین مراکز خرید جهان به همسایه جدید خود، زپتر لایف استایل میلان، خوش آمد گفتند. زپتر اینترنشنال همچون جواهری در تاج پادشاهی در لوکس ترین خیابان شهر، یعنی سن پیترو ال اورتو 10 می­ درخشد.

با وجود بیشتر از 500 فروشگاه در برترین خیابان های مهم ترین شهرهای جهان ، زپتر هم اینک می تواند شعبه­ میلان خود را در زمره­ برترین و شگفت انگیز ترین نمایشگاه ها و فروشگاه های لوکس خود برشمرد. یک گشایش درخشان حضور زپتر لایف استایل میلان را اعلام کرد و با حضور آقای زپتر رئیس و مادلنا همسرش برای قیچی کردن ریبون ها و افتتاحیه­ نمایشگاه جذاب خبر می ­داد.

شعبه­ میلانِ نمایشگاه زپتر لایف استایلرسانه ها

برای هر درخواستی لطفا با دفتر رسانه زپتر تماس بگیرید:

 
انتخاب کشور Zepter

زپتر

اطلاعیه رسمی زپتر اینتزنشنال

زپتر: لوگوی گلدن ایج

زپتر: دوران طلایی، کنفرانس بین المللی تجارت در سال 2010

رپرتاژ آگهی

اطلاعیه رسمیآرت زپت

آرت زپتر 2015
جایزه­ بین المللی طراحی

ارت زپتر یک مسابقه­ بین المللی طراحی است که توسط خانم زپتر برگزار می شود. آرت زپتر به طراحان مستعد و جوان جایزه و فرصت خوبی را برای شناخته شدن به دست می ­دهد. همچنین برای آن ها فرصت  نمایش محصولاتشان در نمایشگاه های مجلل زپتر در سراسر اروپا نیز فراهم می شود. درست مثل حامی مالی مشهور و تحسین شده آن، آرت زپتر، ساختن خانه های آینده، برای مردمان آینده را در دستور کار خود دارد. زپتر اینترنشنال این هدف را با  کیفیت بالای محصولات که برای بهبود بخشیدن سلامتی و آگاهی های زیست محیطی میلیون­ ها نفر، تحقق می­ بخشد.

ارت زپتر،به کنارهم آوردن تجارت و هنر، عقلانیت و احساس، عملکرد و معنا در  هنر کمک می کند.
برندگان رقابت های آرت زپتر 2015  "بگذارید جهان را روشن کنیم" انتخاب شدند   
آرت زپت 2015 - بریم که جهان را روشن کنیم

هیئت داروی جایزه را به اشخاص زیر اعطا کرد:
جایزه­ اول: مبلغ ده هزار یورو به زدنک اوربانک از جمهوری چک.
جایزه­ دوم: مبلغ چهارهزار یورو برای خرید محصولات زپتر به الکساندرا استراتیمیرویچ از سوئد.
جایزه­ سوم: مبلغ سه هزار یورو برای خرید محصولات زپتر به آنیکا آندریک، بوگدان نواکوویچ، میلان میلان کاریسیچ از صربستان.

و شایسته تقدیر :
میسویچ آنا
از صربستان
کانیا اوا از جمهوری چک
زنوبی لوکا، پیگیلاپ.چی ساموئل  از ایتالیا
استدیو طراحیاوبلیکوس از صربستان
سیمولووا اوا از جمهوری چک
جیراتکاروئن کریت، چی-مین لو از تایلند، تایوان


در وبسایت ارت زپتر بیشتر در مورد برندگان 2015 بخوانید.

Artzept!


حامیان مالی

داستان زپتر اینترنشنال داستان قدرت، بزرگی، اشتیاق و باور است.

برای سال های زیادی زپتر اینترنشنال حامی رویدادهای ورزشی بزرگ در سطح جهان مانند مسابقات قهرمانی جهان فرمول یک  (موناکو، کانادا و برزیل)،  مسابقات جهانی فرول یک قایق­ های موتوری، مسابقات قهرمانی جهان و اروپای فدراسیون بین المللی بسکتبال، قهرمانی جهان هاکی روی یخ ( حامی مالی رسمی و تیم ملی) و مسابقات هندبال اروپا بوده است.  ما همچنین از رشته های ورزشی مختلف دیگری هم حمایت می کنیم: از زپتر هرکولس لیگ طلایی اتحادیه بین المللی فدراسیون های دو و میدانی در مونت کارلو گرفته تا تورنمت های تنیس در مونته کارلو، مایورکا، اشتوتگارت و هانوفر، و همیشه با همان ایده آل همیشگی: "تلاش برای یک زندگی طولانی تر، سالم تر و شادتر"

مسابقات قهرمانی جهان فرمول یک

تیم مسابقه­ زپتر و حامی مالی اصلی
تیم تیر و کمان 1997-1998
تیم جردن 1999
حامی مالی اصلی جایزه بزرگ برزیل 2001
1997-1999-2000-2001-2002
حامی مالی اصلی جایزه بزرگ کانادا
2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011
حامی مالی اصلی جایزه بزرگ موناکو

مسابقات قهرمانی قایق های موتوری فرمول یک

اسپانسر رسمی تیم فرمول یک زپتر در سال های 2000 و 2001
2000-2001
حامی مالی عنوان تیم مسابقه زپتر
2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010

مسابقات قهرمانی جهان فرمول 3000

حامی مالی
1998-1999 فورتک

مسابقات قهرمانی فرمول 3000 ایتالیا

حامی مالی رسمی
تیم بنتون دورانگو 2000

مسابقات قهرمانی فرمول 3000 بریتانیا

حامی مالی رسمی
تیم بنتون جونیور 2000

سوپر کاپ اروپایی  پورشه

تیم مسابقه پورشه-حامی مالی عنوان
1995-1996-1997-1998

وکسول جونیور فرمولا

حامی مالی رسمی
تم لوئیس 1999

انحادیه فدراسیون های بین المللی دو و میدانی، زپتر هرکولس

جلسه لیگ طلایی دو و میدانی
حامی رسمی عنوان
مونت کارلو 1997-1998-1999-2000

کلاس آموزش انجمن بین المللی اعتبار بخشی زپتر

حامی مالی عنوان
مونت کارلو 1998

مسابقات دو و میدانی داخل سالن

حامی مالی رسمی
تام پره 1998

دو میدانی شروع فصل

حامی مالی رسمی 1998-2000
رئیتی 1998-2000

مسابقه قهرمانی جهان هاکی روی یخ

حامی مالی رسمی
1998 سوئیس
1999 نروژ
2000 روسیه
2001 آلمان
2002 سوئد
2003 فنلاند
2004 جمهوری چک
2005 اتریش
2006 لتونی
2007 روسیه
2008 کانادا
2010 آلمان
2011 اسلواکی
بازی های مقدماتی:
2003 کرواسی، مجارستان
حامی مالی تیم های ملی:
2001-2002 روسیه و اوکراین
2003-2005 روسیه، اوکراین و لتونی
2004 روسیه، اوکراین، لتونی، قزاقستان و کانادا
2005 روسیه، اوکراین، قزاقستان، کانادا و بلاروس
2006 قزاقستان، اوکراین، کانادا، ایتالیا و بلاروس
2007 بلاروس، اوکراین، کانادا و ایتالیا
2008 کانادا، بلاروس، فرانسه و ایتالیا
2009 کانادا، بلاروس، فرانسه، و ایالات متحده آمریکا
2010 کانادا، بلاروس، ایتالیا، قزاقستان

مسابقات قهرمانی بسکتبال جهان

حامی مالی عنوان
1997 بارسلونا
1998 مردان آتن
1998 زنان-برلین
2002 مردان-ایندیاناپولیس، ایالات متحده
2002 زنان جمهوری خلق چین

بسکتبال قهرمانی اروپا

حامی مالی رسمی
2001 مسابقات قهرمانی اروپا برای مردان و ترکیه
2002 یورولیگ زنان فرانسه
2002 Saporta جام-فرانسه
 

ایتالیایی تیم ملی بسکتبال

حمایت حامی اصلی 2001-2002

فدراسیون بین المللی بسکتبال

حامی رسمی 2003-2011
- مسابقات قهرمانی جهان: 2010 ترکیه، جمهوری چک
- مسابقه جهانی برای زنان جوان
2003 کرواسی؛ 2005؛ 2006-2009 برزیل؛
2009 تایلند؛ 2010؛ 2011 شیلی
- مسابقه جهانی برای تاریخ و مردان:
2003 مالزی 2005؛ 2006 ژاپن؛
2007 نیوزیلند، مکزیک، 2010؛ 2011 لتونی
- 2003 مسابقات قهرمانی اروپا برای مردان،
سوئد؛ 2005؛ 2008 یونان؛ 2009 لهستان؛ 2011 لیتوانی
- مسابقات قهرمانی اروپا برای زنان:
2003 یونان؛ 2005؛ 2008 اسپانیا؛ 2009 لتونی؛ 2011 لهستان
- پان آمریکایی المپیک (مقدماتیمسابقات) برای زنان و مردان: 2003؛ 2005؛ 2009؛ 2011
- قهرمانی آفریقایی برای مردان:
2003 مصر؛ 2005 آفریقای جنوبی؛ 2009 لیبی
- قهرمانی آفریقایی برای زنان: 2،003
موزامبیک؛ 2005 مراکش؛ 2009
- 2004 بازی های المپیک رقابت،
آتن باشگاه بسکتبال؛ 2010 جمهوری سنگاپور
- FIBA ​​الماس توپ، 6 تیم برتر
هر قاره: 2004 بلگراد
- 2008 چین
- 2011 ژاپن

تنیس اوپن مونت کارلو

حامی مالی عنوان
1997-1998-1999 - مونت کارلو

تنیس اوپن یورکارد

حامی مالی رسمی
1998-1999 اشتوتگارت

تور جهانی تنیس آی تی پی

قهرمانی
حامی مالی رسمی
1998 هانوفر

مسابقات تنیس

حامی مالی رسمی
1999 کیتیزبوهل بخارست

MALLORCA تنیس باز

حامی مالی رسمی
1999-2000-2001

کلاس های آموزشی تنیس

حامی مالی رسمی
2001 اشتوتگارت

مسابقات تور تنیس ای تی پی مرسدس سوپر 9

مسابقات
حامی مالی رسمی
1998 اشتوتگارت

تورنمنت گلف زپتر پرو-ای ام

حامی مالی عنوان
1999 مونت کارلو

فوتبال بین المللی ساحلی

حامی مالی عنوان
1999 مونت کارلو

موناکو  نمایش قایق های بادبانی

حامی مالی رسمی
1999-2000 مونت کارلو

جشنواره تناسب اندام

حامی مالی رسمی
1998 ایتالیا

زپتر پرش با نیزه ستارگان

12 سال  حامی مالی عنوان
1998-2009

هندبال اروپا

2004 اسلوونی

بین المللی فوتبال

2009-2010 اروپا جام جهانی مقدماتی

حمایت مالی زپتر تنیس حمایت مالی زپترهاکی حمایت مالی زپترمسابقات اتومبیل رانی
حمایت مالی زپتر بسکتبال حمایت مالی زپتر مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک حمایت مالی زپتر نمایش قایق های بادبانی
حمایت مالی زپتر قایق های موتوری فرمول یم، گوئیدی کاپلینی حمایت مالی زپتر مسابقات قایق موتوری حمایت مالی زپتر مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک
,

آرت زپت


آرت زپت
دوازدمین مراسم مسابقات طراحی پذیرای تمامی شرکت کنندگان از سراسر جهان
ارت زپتر 2016

نسخه سیزدهم جایزه بین المللی طراحی برای همه جوانان با استعداد از همه جهان باز است
 

Artzept 2016 - THE ART OF FRAMES

زپتر اینترنشنال با کمال مسرت اعلام می کند که سیزدهمین رقابت های طراحی آرت زپتر 2016 به نام گذاری شد:

هنر قاب ها

شرکت کنندگان باید پیشنهاد های خود را برای طراحی قاب های عکس، قاب های عکاسی، و قاب های آینه برای میز، دیوار و کف اتاق، از دیدگاه های مختلف؛ و طراحی شده برای کاربران مختلف و جایگزینی مکانی با خصوصیات زیبایی شناختی، همراه اهمیت دادن به اهمیت کارکردی آن ها بفرستند. کارها ممکن است با مواد مورد نظر هنرمند تولید شوند.


تمام پیشنهادات و طرح ها باید کاملا جدید و سازگار با تم رقابت ها باشند؛ زیبایی و کارایی هردو ملاک هستند و باید طرح برای یک خط تولید کوچک و محدود، مناسب باشد.تمام  طرح های مسابقات باید یا به فرم سه بعدی کوچک (که با نرم افزار های CAD/CAM و یا  CAID طراحی شده اند) و با تصاویر با رزولوشن بالا که بخوبی در این تصاویر بتوان شکل، ظاهر و هدف مصنوع را دریافت، همچنین ابعاد طرح ها، مواد مورد استفاده، سطح کار و نقش ها، یا یک ماکت سه بعدی از طرح مورد نظر که با چوب، فلز، سرامیک، مواد ترکیبی و یا هر نوعی از پلاستیک، ساخته شده باشند. پایان ثبت نام در روز 30 دسامبر 2016 است.

خانم زپتر نیکوکار، این جایزه را در سال 2004 تعیین کردند و بعد از این تاریخ، آرت زپتر با رشد خود به جایگاهی محکم تر نایل آمده است و امروزه یکی از جوایز برتر جهان در طراحی به شمار می­ رود. خانم زپتر هرساله یک تم رقابتی و یک هیئت داوری متشکل از هنرمندان بسیار برجسته و داوران کارشناس تعیین می­ کنند تا بر کار شرکت کنندگان قضاوت نمایند. امسال برندگان توسط یک هیئت داروی حرفه ای که خودشان کارهای برجسته ای  داشته و خود از چهره های سرشناس هنری اند مانند: مورخ و منتقد هنر  گوردونا بیبا مارکوویچ، آرشیتکت و طراح بورک سیپک، کارگردان هنری کالو ماگنولی و طراح صنعتی دکتر کوستا کرسمانوویچ،  اشاره داشت.

مسابقه پذیرای تمامی استعداد های جوان از سرتاسر جهان است و هدفش تحریک خلاقیت و شعله ور کردن ایده های جدید و همچنین پشتیبانی از طراحان بسیار مستعد است. ویژگی جایزه همچنین با ماموریت زپتر کاملا سازگار است؛ که می خواهد کیفیت زندگی مردم را از طریق دنیای کالاهای با کیفیت بهبود ببخشد. امسال طرح هنری برنده یک جایزه­ ده هزار یورویی را از آن خود خواهد نمود. جایزه­ دوم و سوم به ترتیب چهار و سه هزار یورو کمک خرید اجناس زپتر خواهد بود.

تمامی طرح های برنده امکان نمایش و فروششان را در تمامی فروشگاه های زپتر در سرتاسر جهان خواهند داشت.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید www.artzept.com


شعار "بگذارید تا جهان را روشن کنیم" در مسابقات ارت زپتر در سال 2015 باعث انتخاب برترین کارها و ناب ترین آنان در این مراسم شده است. به این برندگان خوش شانس تبریک می­ گوییم:
Artzept 2015 - Let us illuminate the world


جایزه نفر اول - 10.000 یورو


به زدنک اوبانک
از جمهوری چک

آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. جایزه  اول - زدنک اوربانک از جمهوری چک     آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. جایزه  اول - زدنک اوربانک از جمهوری چک

جایزه  نفر دوم - 4000 یورو
از محصولات  زپتر

به الکساندرا استراتیمیرکوویچ
از سوئد

آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. جایزه دوم - الکساندرا استراتیموویچ از سوئد

جایزه نفر سوم 3000 یورو
از محصولات زپتر

به آنیکا آندریچ، بوگدان نوواکوویچ، میلان کاریسیچ از صربستان

رت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. جایزه سوم- آنیکا آندریچ، بوگدان نوواکوویچ، میلان کاریسیچ از صربستان     رت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. جایزه سوم- آنیکا آندریچ، بوگدان نوواکوویچ، میلان کاریسیچ از صربستان      رت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. جایزه سوم- آنیکا آندریچ، بوگدان نوواکوویچ، میلان کاریسیچ از صربستان

شایسته تقدیر

میسوویچ آنا،
صربستان

آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. شایسته تقدیر- میسویچ آنا از صربستان

شایسته تقدیر

کانیا اوا،
جمهوری چک،

آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. شایسته تقدیر- کانیا وا از جمهوری چک

شایسته تقدیر

زنوبی لوکا،  پیگلیا پوچی سموئل،
ایتالیا

آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. شایسته تقدیر- زنوبی لوکا، پیگلیاپوچی سانوئل از ایتالیا

شایسته تقدیر

استودیو طراحی اوبلیکوس،
صربستان

آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. شایسته تقدیر- استئدیو طراحی  اوبلیکوس از صربستان

شایسته تقدیر

سیملووا اوا،
جمهوری چک

آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. شایسته تقدیر - سیمولووا ائا از جکهوری چک

شایسته تقدیر

جیراتکاروئن کریت، چین مین لو،
تایلند، تایوان

آرت زپتر 2015 - بیایید جهان را روشن کنیم. شایسته تقدیر- جیراتکارئون کریت، چین-مین لو از تایلند، چین